کار آسان اصفهانی‌ها برای بقا در صدر/ دربی تهرانی‌ها در سالن فتح


هفته پنجم لیگ سوپر لیگ والیبال بانوان با برگزاری ۳ دیدار در تهران، شیراز و تبریز پیگیری خواهد شد.

کار آسان اصفهانی‌ها برای بقا در صدر/ دربی تهرانی‌ها در سالن فتحبه گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، پنجمین هفته از رقابت‌های سوپر لیگ والیبال بانوان، گرامیداشت شهدای منا، صبح فردا (پنج شنبه) با برگزاری ۳ دیدار پیگیری می‌شود.

تیم صدرنشین ذوب آهن اصفهان که تاکنون متحمل هیچ شکستی نشده و در تمام دیدارهای هفته‌های اخیر به پیروزی رسیده است، این هفته در شیراز به مصاف تیم پارس می‌رود. دیداری که به نظر نمی رسد چندان سخت باشد و می‌توان پیش‌بینی کرد که شاگردان فریبا صادقی به یک پیروزی دیگر دست پیدا کرده و در صدر جدول باقی می‌مانند. 

در دیگر دیدار هفته پنجم تیم دانشگاه آزاد که هفته گذشته موفق به شکست ۳ بر صفر تیم پارس شیراز شده بود، در سالن فتح دانشگاه علوم تحقیقات به مصاف تیم والیبال سایپا خواهد رفت. سایپایی‌ها دو هفته اخیر را با دو پیروزی مقابل شهرداری تبریز و پارسه تهران پشت سر گذاشته‌اند و با روحیه مضاعف با نایب قهرمانی دور پیشین رقابت‌ها دیدار خواهند کرد.

سومین دیدار هفته پنجم سوپر لیگ والیبال بانوان در تبریز برگزار خواهد شد. جایی‌ که تیم شهرداری تبریز باید پذیرای شاگردان سیما صدیقی در تیم پارسه باشد. این دیدار از ساعت ۱۱ صبح فردا در سالن شهید اقدمی شهر تبریز برگزار خواهد شد. 

گفتنی است تیم والیبال بانک سرمایه در این هفته از رقابت‌ها با قرعه استراحت روبه‌رو شده‌ است.

تا پایان هفته چهارم مسابقات لیگ برتر والیبال تیم ذوب آهن اصفهان در رده نخست قرار دارد و تیم‌های بانک سرمایه و سایپا تهران به ترتیب در رده‌های دوم و سوم جدول قرار دارند.

**برنامه کامل هفته پنجم سوپر لیگ برتر بانوان به قرار زیر است:

تبریز، سالن شهید اقدمی، ساعت ۱۱
شهرداری تبریز – پارسه تهران

شیراز، سالن شهید آیت الله دستغیب، ساعت ۱۱
پارس شیراز – ذوب آهن اصفهان

تهران، سالن فتح علوم تحقیقات، ساعت ۱۱
دانشگاه آزاد – سایپا تهران

انتهای پیام/لینک منبع

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *