مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با شهردار منطقه 7 تهران دیدار کرد


مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و داریوش ارجمند پیشکسوت سینما ، تئاتر و تلویزیون طی جلسه ای با شهردار منطقه 7 تهران درباره مسائل جاری و مشکلات پدید آمده برای ساختمان جدید به گفت و گو و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت، روز سه شنبه 2 آذر مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و داریوش ارجمند پیشکسوت سینما ، تئاتر و تلویزیون طی جلسه ای با شهردار منطقه 7 تهران درباره مسائل جاری و مشکلات پدید آمده برای ساختمان جدید به گفت و گو و تبادل نظر پرداختند.

سیدعباس عظیمی مدیرعامل، در ابتدای این دیدار موسسه هنرمندان پیشکسوت را ظرفیتی جدید از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیش از 660 عضو از سراسر کشور معرفی کرد که در راستای خدمات دهی به هنرمندان بالای 60 سال و تراز اول کشور در همه ی رشته های هنری به مدت 4 سال ، تاسیس و راه اندازی شده است. 

عظیمی ضمن قدردانی و با اشاره به اینکه با حمایت دکتر نوبخت معاون محترم رئیس جمهور اعتبار لازم برای خرید ساختمان فعلی لحاظ شده و در صورت همکاری شهرداری قبل از پایان سال هنرمندان پیشکسوت صاحب خانه خواهند شد گفت :  همکاری های خوبی در خصوص ساختمان جدید موسسه هنرمندان پیشکسوت از سوی شهرداری تهران  ، منطقه و ناحیه صورت گرفته است ولی با توجه به محدودیت زمانی تا پایان سال چنانچه موضوع نقل و انتقال ملک با تاخیر مواجه شود ، ممکن است دیگر فرصتی جدید برای خرید ملک فراهم نشود .

عظیمی با شرحی از اقدامات انجام گرفته و در دست اقدام در مکان جدید موسسه و با اشاره به موضوع پیش آمده در زمینه پلمب ساختمان جدید که چندی پیش رخ داد، از تدبیر شایسته و همکاری صمیمانه شهرداری و رفع مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن تقدیر کرد.
 
در ادامه نیز دکتر سعید طلوعی شهردار منطقه 7 تهران نیز وجود موسسه ای فرهنگی هنری که هر یک اعضای آن به تنهایی می توانند مایه مباهات شهر و کشور باشند را در این منطقه باعث افتخار دانست و ضمن خیر مقدم به متولیان موسسه هنرمندان پیشکسوت ، با نام بردن از استادان سرشناس ساکن در منطقه 7 از این که به نوعی میزبان بیش از 660 هنرمند دیگر نیز می شود  ابراز خوشحالی نمود.  

وی در پایان خاطر نشان کرد که در حوزه شهری و مسائل مربوط به شهرداری برای ساختمان جدید این موسسه از هیچ اقدام حمایتی فرو گذار نخواهد کرد و تکریم هنرمندان با سابقه کشور را وظیفه ی همه مسئولین و متولیان امر دانست.

در ابتدای این دیدار داریوش ارجمند به عنوان عضو موسسه و یکی از حامیان جدی این نهاد غیردولتی  با ذکر خاطراتی از اوایل شکل گیری موسسه و  نداشتن کوچکترین امکانات رایج یک تشکیلات اداری اعم از مکان ، بودجه ، نیروی انسانی و امکانات اولیه ، شروع کار را بسیار سخت دانست و گفت : من به سهم خودم در بدترین شرایط  و موقعیت ها از ابرویم مایه گذاشتم و از حرف ها و حدیث ها ابائی نداشتم ، چرا که فقط به اینده ی این موسسه برای تکریم شایسته ی سرمایه های ملی کشورم فکر می کردم و امروز خوشحال هستم که می توانم سهمی در تقویت و حمایت موسسه هنرمندان پیشکسوت داشته باشم و خدا را از این بابت شاکرم و طی این چهار سال که از عمر موسسه میگذرد به هر کجا که برای حل مشکلات ان  لازم بوده بروم ، رفته ام و از هیچ چیز فرو گذار نخواهم کرد و میدانم که بسیاری از هنرمندان سرشناس هم اینگونه هستند و اگر امروز در کوتاه ترین زمان ممکن شرایط بهینه ای و جایگاهی این تشکیلات دارد به یمن همراهی و حمایت های دلی پیشکسوتان و اعضا از این موسسه است.

این دیدار که در آن فرزند شهید شیرودی نیز حضور داشت با مرور خاطراتی از گذشته ، دوستان مشترک  و  عکس یادگاری به پایان رسید.

انتهای پیام/لینک منبع

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *