بی‌عدالتی یقه ذوب‌آهن را گرفته است/ به‌جز حریفانمان، با داوری هم تقابل داریم!


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، علی شجاعی در خصوص اشتباهات داوری که این فصل علیه تیم فوتبال ذوب‌آهن اتفاق افتاده است، اظهار داشت: اشتباهات تاثیرگذار داوری به ضرر ذوب‌آهن در این فصل به تعداد انگشتان دو دست رسیده است اما آقای کامرانی‌فر به خودش زحمت نمی‌دهد یک عذرخواهی ساده از تیم ذوب‌آهن و مردم اصفهان انجام دهد.

وی ادامه داد: بی عدالتی در این فصل در بیش از یک سوم بازی‌ها یقه تیم ذوب‌آهن را گرفته است که آخرین مورد آن پنالتی عجیبی بود که آقای حق‌وردی در دیدار با سپاهان به ضرر ما اعلام کرد و سبب شد بازی ۲ بر صفر شود و تیم ما به شوک برگرداندن نتیجه برود.

سرپرست ذوب‌آهن تاکید کرد: جالب اینکه آقای کامرانی‌فر گویا دفتر و دستکی هم ندارند که بدانند آقای حق‌وردی پیش از این یک بار به دلیل اشتباه داوری برای ما مقابل استقلال و یک بار به همین خاطر در دیدار فصل گذشته ما مقابل ملوان چند هفته محروم شده بودند، که حق‌وردی را مسئول داوری بازی ما نکنند.

شجاعی با تاکید بر اشتباهات داوری علیه ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: متاسفانه در این فصل هر چه خواستند با تیم ذوب‌آهن کردند. آن از مهدی کیانی که همه دیدند به صورت مستقیم اخراج شد ولی با صلاحدید آقایان مقابل ذوب‌آهن بازی کرد و این از وضعیت اشتباهات تاثیرگذاری که هر هفته به نگرانی تیم، کادر فنی و مدیریت ذوب‌آهن بدل شده است. در واقع ما در هر هفته علاوه بر تقابل با تیم‌های حریف یک سهم ویژه هم باید برای تقابل با اشتباهات داوری در نظر بگیریم.

وی ادامه داد: متاسفانه در این حین، هیچ‌کس پاسخگویی این همه امتیازی که از ذوب‌آهن سلب شده است، نیست و حتی رئیس کمیته داوران به خود زحمت نمی‌دهد یک عذرخواهی ساده از تیم فوتبال ذوب‌آهن به خاطر این همه اشتباه داشته باشد. در کجای دنیا شما می‌بینید که در ۲۳ بازی حدود ۹ اشتباه تاثیرگذار به ضرر یک تیم صورت پذیرد.

شجاعی تصریح کرد: نمی‌دانیم مظلومیت خود را به کدام مقام مسئول بیان کنیم و فقط از خداوند می‌خواهیم که افرادی که هیچ مسئولیتی را در همه این اشتباهات بر عهده نمی‌گیرند، متوجه رفتار خود در قبال جوانان و تلاش تیم ذوب‌آهن باشند. همه انسان هستیم و جایزالخطا ولی فقط ما می‌خواهیم خود دوستان یک حساب سرانگشتی انجام دهند که اگر ذوب‌آهن تا این حد از داوری ضربه نمی‌خورد الان چه شرایطی داشت. ما نیمه‌نهایی جام حذفی را به دلیل اشتباه محرض و فاحش داور به تراکتورسازی باختیم و در لیگ هم که هم اکنون با وجود باخت‌های اخیر باید در کورس قهرمانی باشیم.

وی در ایان گفت: امیدواریم برخی از افراد بفهمند با ذوب‌آهن به وسیله سوت‌هایشان چه کردند.

انتهای پیام/لینک منبع

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *