لیاقت قهرمانی را داشتیم/ بازیکنان خسته را از تیم ملی گرفتیم


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مصطفی کارخانه در مورد پیروزی تیمش مقابل پیکان و قهرمانی در لیگ برتر والیبال اظهار داشت: دومین قهرمانی متوالی تیم را به هواداران، بازیکنان و مسئولان تیم بانک سرمایه تبریک می‌گویم. ما یکی از با ثبات‌ترین تیم‌های لیگ بودیم که فقط ۲ شکست در طول مسابقات داشتیم.

وی افزود: برخی‌ها به ما خورده می‌گرفتند که با چنین بازیکنانی نباید متحمل شکست می‌شدیم ولی ما بازیکنان کاملا خسته را از تیم ملی تحویل گرفتیم.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: ما در نیم فصل دوم و در مرحله پلی‌آف به یک تیم واقعی تبدیل شدیم و توانستیم پیش از این بازی ۳ بار پیکان را در حالی شکست دهیم که از این تیم عقب بودیم. این نشان‌دهنده اراده و اعتماد به نفس ما است.

کارخانه افزود: ما لیاقت و شایستگی قهرمانی را داشتیم و نشان دادیم که تیم خوبی هستیم. ما برای این قهرمانی زحمت کشیدیم، همه تیم‌ها با انگیزه مضاعفی مقابل ما به میدان می‌آمدند که این موضوع کار ما را بسیار سخت می‌کرد. خدا را شکر که شرمنده هواداران نشدیم.

وی در مورد حضور چندین ستاره ملی‌پوش در تیمش گفت: دنیای حرفه‌ای دنیای رقابت است، تیم‌هایی مثل رئال، بارسلونا، منچستریونایتد و منچسترسیتی هم ستاره‌های دنیا را در خود جمع کرده‌اند. تیم کاله نیز ۲ سال متوالی با در اختیار داشتن بازیکنان شاخص تیم ملی قهرمان لیگ برتر شد، ولی حالا روی جوانان سرمایه‌گذاری کردند، تیم‌هایی مثل پیکان و تیم ورامین نیز با استفاده از ستاره‌های ملی‌‌پوش قهرمان لیگ برتر شدند. ما هیچگاه توپ را به زمین حریف نینداختیم.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه ادامه داد: نمی‌توان توقع داشت بازیکنان ملی‌پوش جذب تیمی شوند که هنوز دستمزد بازیکنان سال گذشته خود را پرداخت نکرده است. رشد والیبال ما تا قسمت زیادی مدیون باشگاه‌هایی است که دغدغه مالی بازیکنان را برطرف کردند.

انتهای پیام/لینک منبع

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *