پرسپولیس مواظب باشد به سرنوشت بهمن دچار نشود!/ در زمین حریف ما نمی‌شوند، حاشیه‌سازی می‌کنند


مهدی تارتار در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص حاشیه‌های بازی تیمش مقابل تیم فوتبال راه‌آهن و بازی پیش رو در دربی بوشهر مقابل ایرانجوان اظهار داشت: اجازه بدهید صحبت‌های کوتاهی در مورد بازی با راه‌آهن و حواشی آن صحبت کنم. یکسری از دوستان طوری رفتار می‌کنند که ما را به حاشیه ببرند اما خوشحالیم که این کارها نشان می‌دهد ما قوی شدیم و چون در زمین فوتبال حریف ما نمی‌شوند.

 

وی ادامه داد: به دنبال از بین بردن تمرکز ما با این صحبت ها هستند. به این قوی بودن افتخار می‌کنیم و مطمئن باشید کسانی که به دنبال برهم زدن تمرکز ما هستند سخت در اشتباه هستند چون کادر فنی و بازیکنان بدون توجه به این مسائل کار را با قدرت پیش می برند

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تصریح کرد: در رابطه با بازی ایرانجوان بوشهر باید بگویم که بدون شک یک بازی حساس برای هر دو تیم در دربی خواهد بود. ایرانجوان دو هفته‌ای است که خوب نتیجه گرفته و کادرفنی و بازیکنان قابل احترامی دارد. خوشبختانه هر دو تیم فوتبال خودشان را روی زمین به نمایش می‌گذارند. به نظرم یک بازی خوب و تماشاگرپسند از آب درمی‌آید. امیدوارم هواداران‌مان به ورزشگاه بیایند و ما را در این مسابقه حساس تنها نگذارند.

تارتار در پاسخ به این سؤال که تیمش با یک بازی عقب افتاده و همچنین نتیجه نگرفتن مدعیان در هفته قبل شانس زیادی برای صعود به لیگ برتر را پیدا کرده است، گفت: خدا را شکر سرنوشت‌مان برای صعود از این به بعد در دستان خودمان است. باید در این مسیر کاملاً تمرکز داشته باشیم تا به بهترین شکل این سرنوشت را با صعود به لیگ برتر رقم بزنیم و بدون توجه به حواشی که برای ما ایجاد می‌کنند با قدرت بازی‌های بعدی را دنبال کنیم تا به هدف‌مان بیش از پیش قابل دسترس‌تر شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، درباره وضعیت این تیم در جدول و اینکه به نظر می رسد قهرمانی سرخپوشان مسجل شده، اظهار داشت: اصلاً این طور نیست. اجازه بدهید یک مثال برای شما بزنم. سال ۷۴ ما در تیم بهمن در اواخر لیگ ۱۱ امتیاز با تیم دوم جدول اختلاف امتیاز داشتیم اما بچه‌ها در باد صدرنشینی خوابیدند و با از دست دادن تمرکز در نهایت پرسپولیس قهرمان شد.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: بزرگان این تیم به خوبی این مسئله را به یاد دارند. این یک درس برای شاگردان برانکو است و با اینکه می‌دانم سرمربی فهیم این تیم و بازیکنانش به خوبی به این مسئله واقف هستند اما هنوز حاشیه امنیت وجود ندارد و باید با قدرت پیش بروند تا به هدف اصلی خودشان دست پیدا کنند.

 لینک منبع

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *