وضعیت ترافیکی جاده های کشور


پلیس راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: هم اکنون در باند جنوب به شمال و بالعکس محور کرج -چالوس و هراز ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

به گزارش مهر، درحال حاضر همچنین ترافیک باند جنوب به شمال محور کرج – چالوس محدوده های ابتدای محور تا آدران، سنگین و آدران تا تونل کندوان، نیمه سنگین و باند شمال به جنوب محور کرج – چالوس، پرحجم و روان گزارش شده است.

همچنین باند شمال به جنوب محور هرازمحدوده امامزاده هاشم – پرحجم وروان و باند شمالی آزادراه کرج – قزوین محدوده ترمینال شهید کلانتری تا پل کردان، پرحجم و روان گزارش شده است.

محورهای شمشک – دیزین در استان های تهران و البرز، پونل – خلخال در استان های گیلان و اردبیل، سرو آباد – پاوه در استان های کردستان و کرمانشاه، اولنگ – شاهرود در استان های گلستان و سمنان و محور فرعی سی سخت – پادنا در استان کهکیلویه و بویراحمد مسدود است.

محور شیراز – جهرم در استان فارس، محور فرعی گنجنامه – تویسرکان در استان همدان، استهبان- نی ریز در استان فارس، محور فرعی رودبار – کهنوج – قلعه گنج در جنوب استان کرمان، امیدیه – دیلم در استان خوزستان، محورهای فرعی بندر چارک – بندر آفتاب و ارمک – باوردان در استان هرمزگان، مجور خمیر – لنگه در استان هرمزگان، محور فرعی کازرون – فراشبند و داراب – فسا در استان فارس شمالی به علت سیلاب و آبگرفتگی معابر مسدود است.

محور فرعی سنا شنبه تا روستای درویشی در استان بوشهر به علت تخریب پل و آبگرفتگی، محور فیروزآباد – جم – عسلویه در استان فارس جنوب به علت ریزش کوه ، محور فرعی درودگاه – سعدآباد در استان بوشهر و محور دلوار – دیر در استان بوشهر به علت آبگرفتگی مسدود است.

سایر محورهای موصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۱۲۰ و ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.لینک منبع

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *