دانلود و معرفی بازی موبایل Snowboard Master ؛ پرش از موانع برفی


اگر به ورزش‌هایی غیر از فوتبال علاقه‌مند باشید قطعا پیگیر عناوین مختلفی که با محوریت سایر رشته‌ها نظیر اسکی، هاکی و… ساخته می‌شوند، خواهید بود. اینگونه ورزش‌ها شاید از فوتبال و یا رشته‌های رزمی کمتر طرفدار داشته باشند، اما کماکان هواداران همیشگی خود را حفظ نموده‌اند. در این مطلب به معرفی و بررسی یکی از تازه‌ترین آثار منتشر شده شبیه‌ساز اسکی که عنوانی مهیج به نام بازی موبایل Snowboard Master است خواهیم پرداخت. با ما در ادامه همراه باشید.

بازی در سبک شبیه‌ساز اسنوبرد و مسابقات این رشته در پیست‌های مملو از برف طراحی شده است. در این عنوان ورزشی بازیکن باید درون پیست‌های متعدد اسکی قرار گیرد و با اسنوبرد به رقابت با سایر حریفان بپردازد. بازی یک روند بسیار ساده و بدون آلایش دارد زیرا پس از شروع، وارد محیط مسابقات خواهید شد و بعد از فراگیری آموزش‌ها و نکات اولیه به بازی کردن و پیشروی در مراحل خواهید پرداخت. گیم‌پلی بازی آنچنان پرداخت خاصی ندارد و قابلیت‌های زیادی را به بازیکن ارائه نمی‌دهد اما با این تفاسیر کماکان مهیج و جذاب است. با هدایت شخصیت اصلی مسابقات، می‌بایست در پیست پیشروی کنید و با  اعمالی نظیر حرکت مارپیچی میان موانع مختلف، پریدن از سکوها به منظور انجام ژانگولربازی (!) و کسب امتیازات بالاتر، تمرکز روی عبور در مسیر و برخورد نکردن با صخره‌ها و موانع محیطی و… راه را هموار ساخته و سطح خود را برای دستیابی به مراحل بالاتر ارتقا دهید. اماکن و پیست‌هایی  که در آن‌ها به رقابت می‌پردازید در کشورهایی نظیر آمریکا، ژاپن، فرانسه، روسیه، سوییس و دیگر ملت‌ها اتفاق می‌افتد که به گونه‌ای از بار تکرار محیط می‌کاهد.

بازی موبایل Snowboard Master در زمینه مسابقات شامل بخش‌های مختلفی بوده که از حرکت درون پیست به شکل انفرادی تا مسابقه با دیگر حریفان برای کسب مقام نخست متغیر است. رقابت با رقبا شاید در ابتدا کمی ساده‌تر به نظر آید اما با افزایش سطح بازیکن و ورود به مراحل بالاتر، این مسابقات دشوارتر خواهد شد و اول‌شدن در هر دور کار خیلی راحتی نبوده و نیاز به امتحان‌ تمرین و آزمون و خطا خواهد داشت. مانند سایر آثار مشابه در این سبک، بازی موبایل Snowboard Master نیز دارای بخش خرید آیتم‌های ویژه‌ای نظیر اسنوبرد جدید بوده و قسمت افزایش مهارت‌های مختلف مثل سرعت، استقامت و دقت در حرکت‌ نیز در بازی موجود است و با کسب امتیازات و سکه‌های بیشتر قابل استفاده خواهد شد.

انواع حرکت‌های نمایشی روی ارتفاعات نیز با پیشرفت در بازی، باز خواهد شد و می‌توانید با چرخش‌های جالب‌توجه بیشتر امتیاز کسب کنید. گرافیک بازی بسیار ساده و چشم‌نواز جلوه می‌کند و وجود پیست‌هایی پوشیده از برف همراه جزییات نسبتا خوب محیط، قابل قبول بوده و مخاطب را خسته نمی‌سازد؛ علاوه‌بر گرافیک و طراحی محیط باید اذعان داشت که موسیقی‌های پخش‌شده مابین مراحل نیز نسبتا قابل قبول ساخته شده‌اند و با ریتم سریع همراه ضرباهنگ بالای گیم‌پلی، هماهنگی خوبی دارند که بازیکن را راضی خواهند ساخت.

اگر بخواهیم بازی موبایل Snowboard Master را با عناوین شاخص و کنسولی این سبک قیاس کنیم شاید نتواند در حد و اندازه‌های ممکن وارد شود و حرف خاصی برای گفتن نداشته باشد اما با توجه به حجم بسیار کم بازی (حدود ۲۰ مگابایت) و یک گیم‌پلی مهیج و سرگرم‌کننده همراه مکانیک‌های خوب و کارآمد، اثری کاملا مطلوب و رضایت‌بخش است که به عنوان شبیه‌سازی خوش‌ساخت می‌تواند طرفداران زیادی را به پای تجربه خود بنشاند.

بازی موبایل Snowboard Master

 دانلود برای اندروید

 دانلود برای اندروید

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘

adلینک منبع

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

1 نظر

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *