اولین بازی‌ام را در یک سریال تجربه می کنم


بهاران بنی احمدی که نخستین تجربه اش را برای بازی در سریال کسب می کند، گفت: در این سریال نقش فرشته، خواهرزاده بهنام طریقت قهرمان قصه را بازی می کند.

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بهاران بنی احمدی، بازیگر سریال تاریکی شب روشنایی روز درباره نقشش گفت: در این سریال نقش فرشته، خواهرزاده بهنام طریقت را بازی می کنم. نقش طریقت را فرهاد قائمیان بازی می کند. فرشته ارتباط بسیار خوب، صمیمانه و شیرینی با دایی اش دارد و این جزو ویژگی های نقش فرشته محسوب می شود.
 
وی ادامه داد: سریال تاریکی شب روشنایی روز، نخستین سریالی است که من در آن بازی می کنم و دلیل پذیرشم برای ایفای نقش در این مجموعه، حضور آقای قاسم زاده در کسوت کارگردان است. کیفیت کار او همیشه زبانزد است و با دیگر کارهای تلویزیون متفاوت است. علاقه مند بودم کارم را با یک نقش خوب و در یک سریال بسیار خوب شروع کنم که خوشبختانه این فرصت را آقای قاسم زاده در اختیارم گذاشتند.
 
این بازیگر عنوان کرد: فیلمنامه این مجموعه خیلی خوب نوشته شده و من وقتی فیلمنامه را مطالعه می کردم از دیالوگ های بسیار زیبای این سریال لذت بردم. این روزها تعداد فیلمنامه های خوب کم است و وقتی با یک کار خوب رو به رو می شویم، مسلماً برایمان جذابیت ویژه ای دارد. فیلمنامه سریال تاریکی شب روشنایی روز این ویژگی را دارد.
 
داستان این سریال در دو برهه زمانی امروز و گذشته اتفاق می افتد و درباره زندگی بهنام طریقت است که جریان روزمره حیاتش از مدار عادی خارج می‌شود. او مجبور است جواب چرایی مشکلات امروزش را در گذشته پیدا  کند و…
 
بیش از ۷۰ درصد از قصه این سریال در زمان حال روایت می‌شود و ۳۰ درصد ماجرا در گذشته رخ می‌دهد و تا کنون 70 درصد تصویربرداری سریال انجام شده است.
 
فرهاد قائمیان، فرخ نعمتی، مائده طهماسبی، بهاران بنی احمدی، سید مهرداد ضیایی، فرزین صابونی، مهرداد ضیایی، احسان امانی، امیرحسین مدرس، روزبه حصاری، سام کبودوند، بهرام ابراهیمی، پرویز پورحسینی، ناصر ممدوح و رضا امامی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.
 
سریال تاریکی شب روشنایی روز به قلم و کارگردانی حجت قاسم زاده اصل در 16 قسمت 45 دقیقه ای توسط مجید رضا بالا در مرکز گسترش فیلم نامه نویسی  رسانه ملی تولید می شود.

انتهای پیام/لینک منبع

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *