شفاف سازی شهیندخت مولاوردی از یک سوءبرداشت+اینستاپست


معاون رئیس جمهور به حواشی پست تسلیت شهادت امام رضا(ع) در صفحه اینستاگرامش پاسخ داد.

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده نسبت به حواشی اخیر پست تسلیت شهادت امام رضا(ع) در صفحه اینستاگرامش پاسخ داد.

مولاوردی نوشت:” شب شهادت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) مطلبی از یک کانال دیگر با ذکر منبع در همین کانال ذکر شده بود که در آن مطلب به جای کلمه «شهادت»از کلمه« وفات» استفاده شده بود که به رسم امانت عینا کار شد و همان شب بخشی از آن مطلب در حساب توئیتر ی منتسب به اینجانب هم بازنشر شد.

این در حالی است که قبل و بعد از ان پست کلمه «شهادت» در همین کانال چند بار تکرار شده است. این موضوع در یکی دو روز اخیر به  رغم اصلاحی که صورت گرفته از سوی برخی مدعیان مسلمانی! دستاویز هجمه و تخریب گسترده ای در فضای مجازی قرار گرفته است.
اگر این همه حساسیتی که برای کاربرد یک لغت و واژه نشان داده می شود تا جایی که برخی ان را به تطهیر مامون نسبت داده اند!، در پیروی از سیره عملی و نحوه و میزان کاربست بیانات، اموزه ها و رهنمودهای آن امامان همام در زندگی فردی و اجتماعی و تحقق حقوق انسانها قدری تامل می شد، به یقین روزگار همه ما خوش تر از این بود!
در پایان ماه صفر برای کسانی که مصداق«فی قلوبهم مرض»هستند و مدام«عرض خود می برند و زحمت ما می دارند»، آرزوی شفای عاجل دارم.”

شهیندخت مولاوردی

انتهای پیام/لینک منبع

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *