حوزه هنری حامی فیلم‌های خانواده محور است


مدیر عامل سازمان سینمایی حوزه هنری گفت: حوزه هنری نهاد خانواده را محترم می‌شمارد و می‌کوشد در تولید و نمایش و در بخش سینماداری حامی این نهاد باشد.

حمزه‌زاده: حوزه هنری حامی فیلم‌های خانواده محور است

به گزارش  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری؛ محمد حمزه زاده قائم مقام رئیس حوزه هنری در جمع مدیران استانی بهمن‌سبز گفت: پارسال در چنین روزهایی میهمان دوستان در اصفهان بودیم، صحبت ها و برنامه ریزی هایی داشتیم که خوشبختانه بخشی از آن محقق شده است. افزایش مخاطب و فروش فیلم‌ها، ارتقای کیفیت نمایش و ارائه خدمات به مشتریان نشان می‌دهد که سیستم هوشیار و پویا کار می‌کند. حوزه هنری یکی از مهم ترین حلقه های پخش و نمایش در ایران است و با کوشش های شما این تاثیرگذاری بیشتر خواهد شد.
 
وی ادامه داد: هر فیلمی که اکران شده و فروش می کند برای ما، تهیه کننده و سرمایه گزار پیامی دارد. سرمایه گذاران در هر بخشی سرمایه شان را هزینه نمی کنند و به دنبال آثاری هستند که از آن‌ها استقبال شود. اما بسیاری از فیلم های تولید شده در ایران کف مطالبات ما از خواسته های فرهنگی است. بعضی از این آثار قابل اعتنا و سازنده نیستند و در بهترین حالت بعد سرگرم کنندگی دارند.
 
مدیر عامل سازمان سینمایی حوزه هنری افزود: ما در حوزه هنری طبق قواعد و اصول و وظایفی که داریم، آثاری را که سالم هستند اکران کرده ایم؛ اما قشری از جامعه هستند که کمتر به سینما می‌روند یا اصلا به سینما نمی روند چون تولیدات سینمای ایران با سلیقه و اعتقاد این گروه همخوانی ندارد. باید یکی از مهم ترین برنامه هایمان این باشد که این گروه را که به آرمان های انقلاب وفادار بوده، تقید مذهبی بیشتری دارند و معمولا با سینما قهر هستند به سینماهایمان بیاوریم.
 
حمزه زاده گفت: فعلا و در گام اول شاید این تماشاگران اندک باشند، اما به مرور بیشتر خواهند شد. مطمئنا با حضور این قشر، فروش فیلم‌ها جابه‌جا خواهد شد و تغییر میزان استقبال از فیلم ها، مسیر تولید فیلم ها را عوض خواهد کرد.
 
وی ادامه داد: خانواده در همه جای دنیا حرمت و اعتبار دارد و این حرمت و اهمیت مخصوص ایران نیست. حوزه هنری نهاد خانواده را محترم می شمارد و می کوشد در تولید و نمایش و در بخش سینماداری حامی این نهاد باشد.

انتهای پیام/لینک منبع

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *