اعلام زمان برگزاری دومین دوره جایزه کالای فرهنگی


مدیر کل مجامع، تشکل‌ها و فعالیت‌های فرهنگی از برگزاری دومین دوره جایزه کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی – اسلامی در دی ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی فریدونی درباره زمان برگزاری این جایزه گفت: دومین دوره جایزه کالاهای فرهنگی به مدت ۳ روز از تاریخ بیستم تا بیست و دوم دی ماه سال جاری در محل مرکز آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.

وی افزود: با توجه به راه‌اندازی بخش پژوهش در این دوره در نظر داریم علاوه بر تولیدکنندگان، از پژوهشگران برتر در حوزه کالاهای فرهنگی نیز تجلیل کنیم. همچنین نمایشگاه تخصصی از آثار فرهنگی در سه حوزه کتاب اسباب بازی، نوشت افزار، و اسباب بازی در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

بر اساس این گزارش، دومین جایزه کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی-اسلامی با رویکرد خلاقیت و نوآوری در طراحی و تولید در سه بخش جایزه کالای فرهنگی با رویکرد خلاقیت و نوآوری در طراحی و تولید، پژوهش در زمینه مصرف کالاهای فرهنگی، تقدیر از پژوهش‌های انجام شده و ارایه مقالات برگزار می‌شود. 

انتهای پیام/لینک منبع

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *