اطلاعیه ثبت نام نیمه‌ متمرکز آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد


مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: ثبت نام دوره دکترای نیمه متمرکز دانشگاه آزاد اسلامی تا ۳۰ آذرماه ۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش صورت می‌پذیرد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اطلاعیه دکترای نیمه‌ متمرکز دانشگاه آزاد اظهار داشت: پیرو اطلاعیه مورخ ۲۰ آذر ۹۵ سازمان سنجش کشور در خصوص نحوه ثبت نام و پذیرش دانشجویان برای ورود به رشته‌های مقطع دکترای دانشگاه آزاد سال ۹۶ مقرر گردید. نسبت به ثبت نام و برگزاری آزمون مذکور به صورت متمرکز به وسیلخه سازمان سنجش در تاریخ ۶ اسفند ۹۵ صورت می‌گیرد.

توکلی افزود: آن دسته از داوطلبانی که متقاضی پذیرش در دانشگاه مذکور می‌باشند لازم است نسبت به انجام ثبت نام و یا در صورت لزوم اصلاح و ویرایش ثبت نام و یا کد رشته امتحانی براساس اطلاعیه‌های سازرمان سنجش و با توجه به دفترچه راهنمای شرکت در آزمون از طریق سایت سازمان سنجش حداکثر تا ۳۰ سه‌شنبه آذرماه اقدام نمایند.

وی گفت: اطلاعیه سازمان سنجش در ارتباط با ثبت نام آزمون دوره دکترای نیمه متمرکز هم اکنون بر روی سایت سازمان سنجش قرار دارد.

توکلی در خصوص عودت پول ثبت‌نام کنندگان دانشگاه آزاد افزود: داوطلبانی که علاوه بر ثبت‌‌نام در سایت سازمان سنجش در سایت دانشگاه آزاد اسلامی نیز ثبت‌نام نموده‌اند  نیازی به ثبت‌نام مجدد در سایت سازمان سنجش نخواهند داشت. بدیهی است هزینه ثبت‌نامی آنان در د انشگاه آزاد اسلامی از طریق دانشگاه مذکور عودت داده می‌شود.

وی تاکید کرد: در صورتی که افرادی وجود دارند که صرفاً در دانشگاه آزاد اسلامی نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده و در سایت سازمان سنجش آموزش کشور تا کنون ثبت‌نام نکرده‌اند، لازم است با مراجعه به سایت این سازمان نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت‌نامی اقدام و کد رهگیری مربوط را از سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت نمایند. بدیهی است وجه ثبت‌نام دانشگاه آزاد این داوطلبان نیز از طریق دانشگاه مذکور عودت داده می شود.

توکلی یادآور شد: در صورت عدم مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و عدم تکمیل تقاضانامه ثبت‌نامی، از نظر این سازمان این افراد به عنوان داوطلب آزمون دکتری سال ۹۶ تلقی نخواهند شد و امکان شرکت آنان در آزمون مذکور وجود ندارد. بدیهی است برای پذیرش در رشته های دانشگاه آزاد اسلامی نیز نمی توانند متقاضی شوند.

وی گفت: کلیه داوطلبانی که براساس توضیحات فوق نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام می‌نمایند، لازم است در تاریخ مقرر و براساس اطلاعیه‌های این سازمان نسبت به دریافت پرینت کارت و شرکت در آزمون متمرکز (۹۵/۱۲/۶) اقدام نمایند. بدیهی است آزمون مستقلی توسط دانشگاه آزاد اسلامی در این خصوص برگزار نمی شود. 

انتهای پیام/لینک منبع

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *