هدف ما تقویت نقاط ضعف تیم ملی فوتبال است


سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان گفت: با شروع تمرینات تیم ملی برنامه ریزی کاملی را برای تقویت ملی پوشان در نظر داریم.

پیروانی: هدف ما تقویت نقاط ضعف تیم ملی فوتبال استبه گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ امیر حسین پیروانی- سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان گفت: ابتدا از فدراسیون فوتبال بخاطر اینکه به بنده و کادرفنی تیم ملی جوانان اعتماد و توفیق خدمتگزاری به فوتبال کشور را یکبار دیگر فراهم کرد، تقدیر و تشکر می کنم. در فوتبال حرفه ای تجربه نشان داده که استمرار در کنار علم روز می تواند باعث پیشرفت و همسویی شود و نتیجه آن قدرت و همنواختی خواهد بود که نظیر این امر را در تیم ملی بزرگسالان به وضوح می توانیم مشاهده کنیم.

وی در ادامه با اشاره به نزدیکی زمان شروع اردوهای تیم ملی جوانان افزود: یکی از برنامه های مهمی که در نظر گرفته ایم تا آن را به نحو احسنت انجام دهیم، رصد دقیق و کامل مسابقات لیگ یک و حتی لیگ های پایین تر است. در این مسابقات قطعا بازیکنان با استعدادی حضور دارند که می توانند به ما و تیم ملی جوانان در بازی های جام جهانی کمک کنند.

پیروانی ادامه داد: به جوانان عزیز فوتبال کشور این نوید را می دهم که درهای تیم ملی جوانان به روی همه آن ها باز است. بازیکنانی که بتوانند خواسته هایمان را برآورده کنند، قطعا می توانند همراه ما مسافر کره جنوبی شوند.

وی در پایان گفت: نکته دیگر که نباید غافل از آن شد ارتباط نزدیک و گرم کادر فنی تیم ملی با کادرفنی باشگاه های کشور است. زیرا آن ها اشراف کاملی نسبت به وضعیت بازیکنان خود داشته و در این راه می توانند به خوبی ما را کمک نمایند.تیم ملی متعلق به همه ایرانیان است و خوشحالیم که بعنوان یک خادم در خدمت مردم خواهیم بود.

انتهای پیاملینک منبع

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *