امیدوارم بازیکنان پرسپولیس قهرمانی را با تراکتورسازی تجربه کنند


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، فرزاد حاتمی پس از پیروزی تراکتورسازی مقابل نفت تهران اظهار داشت: خدا را شکر سه امتیاز را در خانه حریف گرفتیم. تیم نفت پس از بازی جام حذفی خسته بود، اما جنگنده بازی کرد. ما هم خسته بازی جام حذفی بودیم، اما آنها ۱۲۰ دقیقه بازی داشتند و از ما خسته‌تر بودند. با این حال خوشحالم که پیروز شدیم تا همچنان در تعقیب پرسپولیس برای قهرمانی باشیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تراکتورسازی در رقابت با پرسپولیس می‌تواند قهرمان شود یا نه، گفت: ان‌شاالله و صد درصد همینطور می‌شود. دو بازیکن آنها (پرسپولیسی‌ها) برای نیم فصل دوم به تراکتورسازی آمدند. هر دو بازیکن (نوراللهی و عالشاه) خوب و سرحال هستند که می‌توانند به ما کمک کنند و امیدوارم بازیکنان پرسپولیس قهرمانی لیگ را با تراکتورسازی تجربه کنند.

مهاجم تراکتورسازی در خصوص اینکه عملکرد تیمش را در نیم فصل اول چطور ارزیابی کرده است، خاطرنشان کرد: ما برخی سه امتیازها را نباید از دست بدهیم. امتیازهای داخل خانه را کامل نگرفتیم که اگر می‌گرفتیم مطمئناً با ۳۷، ۳۸ امتیاز قهرمان نیم فصل می‌شدیم. با این حال باید تلاش کنیم در نیم فصل دوم امتیازی از دست ندهیم.

انتهای پیام/لینک منبع

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *